Yeni Gelin 50.Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Gelin 50.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yeni Gelin dizisinin yeni bölümü 19 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.30 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Jessica May Drociunas, Tolga Mendi ve Dağhan Külegeç gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yeni Gelin bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/kahvy

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Ayşe’nin, kendine gelin diye konağa getirdiği kadın, bambaşka biri çıkmıştır. Ve artık Helga, konağın en önemli misafiridir. Bu davetsiz misafir tabi ki kaynanaları ve en çok da Gülistan’ı rahatsız etmiştir. Çünkü İskender, Helga’ya hava atmak için abisinin yokluğunu fırsata çevirmiş, ağa rolünü üstlenmiştir. Kalender dönmeden, kadınların Helga’dan kurtulması gerekmektedir.

Kalender’in yokluğundan istifade eden sadece İskender değildir. Müsellim de yıldırım nikahıyla Elzem’le evlenmiş, sıra Türkmen’e gelmiştir. Nikah eğlencesinde kaynanalar, planını çoktan yapmıştır. Bir taştan bir kuş sürüsünü vuracaklar; hem Helga’dan kurtulacak, hem de Gökhan’ı baş göz edeceklerdir. Planlarının tıkır tıkır işlediğini zannettiklerinde hiç hesaba katmadıkları bir facianın eşiğine gelirler. Kaynanaların planı ters tepmiş, kabak Gülistan’ın başına patlamıştır.

Korkut, Kalender’in yokluğunda iktidarı eline alır. Şirin, Baran’la evlenecektir. Şirin, babası olmadan evlenmeye yanaşmasa da son anda aldığı bir telefonla kararını değiştirir. Kalender, sonunda yerini belli etmiş, ne olursa olsun Şirin’in evlenmesini istemiştir. Bu, onun belki de son isteğidir. Şirin, evlenmeye ikna olur. Baran’la nikah masasına oturduğunda, nikah memurunun o meşhur sorusuna “doğru” cevap vermenin, hiç de kolay olmadığını anlar.

8 Yorum Var

 1. minikuş

  17 Mayıs 2018 - 11:47

  harika bir dizi komik ve insanı sıkmıyor severek izliyorum. Süper bir dizi özellikle baran ve ayşe

  • Anonim

   17 Mayıs 2018 - 18:52

   Aynen bu diziyi cok sevirem hastasıyız dedem

 2. Anonym

  16 Mayıs 2018 - 22:02

  Mide bulandirici bir dizi. Moda yapmışlar bir erkeğin bi kaç eşi var. Bu ne ya..insanlar da izliyor..oyuncular da nasil oynuyorlar böyle dizi lerde anlam vermek gerçekten zor. Ama tabi herşey para oyuncular için. Para gelsin de nasil gelirse gelsin. Insan lara kötü örnek mi değil mi umrularinda değil. Gelsin para lar. Çok üzücü gerçekten

  • Yaren

   17 Mayıs 2018 - 16:22

   *** Kalender Ağa istemedi Korkut Ağa yaktı onun başını *** 😘😘😘

  • Zlem Zmen

   17 Mayıs 2018 - 16:29

   Bence çok güzel bir dizi hiç mide bulandirmiyor ilk başladığından beri izliyoruz ailemle gerçekten oyuncular çok güzel oynuyorlar mesela Nazgul Afet Gökhan Hazar Bella bunlar çok güzel oynuyorlar bu diziye bayılıyorum Cumartesiye iple çekiyorum ve bu fragmanı bulamadım ben sizin sayenizde hem fragmanı hemde bilgi topladım sizi seviyorum 😍😍😙😙

  • Zhr

   18 Mayıs 2018 - 00:16

   Kusura bakmada hayatın gerçekleri bu oyuncularda bu saçmalığın ne kadar kötü olduğunu insanlara göstermek için oynuyorlar böyle dizilerde

 3. Alya

  16 Mayıs 2018 - 19:15

  Bence Helga sarışın ya kalender in de sarisinlara zaafı var onun için kaynanalar kabul etmez bence

  • Eda nida

   16 Mayıs 2018 - 20:33

   Ama ayşe kabul etti

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.